![](/media/morfnqc2/745original.jpg?width=360&height=360&mode=crop¢er=0.55,0.5)
Γυάλινο βάζο κύλινδρος με καπάκι από φυσητό γυαλί. Αποτελεί ιδανική επιλογή για event καθώς αναδεικνύει τα τρόφιμα και συγχρόνως διακοσμεί τον χώρο δεξίωσης ή μαζικής εστίασης. Μπορεί, επίσης, να χρησιμοποιηθεί για τους ίδιους λόγους και στον προσωπικό σας χώρο.
Κωδικός: 185 | Βοηθητικός κωδικός: 0711.2295
Γυαλί
Διάμετρος × 'Ύψος: Φ10 × Υ20
Τεμάχια ανά Συσκευασία: 1
Διαθέσιμο: 1-3 ημέρες
Tιμή Τεμαχίου: 7,94 €
(Τιμή με ΦΠΑ: 9,85 €)